Dames 2 Kampioen!

Gepost op vrijdag 04 april 2014 door Marianne Fey

Dames 2 Kampioen!Dames 2 Kampioen!

Afgelopen vrijdag was het dan zover. In de wedstrijd tegen de nummer 2 konden wij kampioen worden. Vooropgesteld dat wij met 4-0 zouden winnen. Een hele opgave, omdat de uitwedstrijd bijzonder spannend was. Alleen de 5de set werd ruim gewonnen (1-15).
Voor deze wedstrijd gaf de prognose bij de Nevobo-app 3-2 voor Gemini-S aan, maar dat moet je dan wel waarmaken…. Dus wij trokken ter voorbereiding op de wedstrijd op een andere manier ten strijde! Marlijn zette een bericht op Facebook. Tessa regelde via Timo muziek bij het inspelen. De jonge moeders in ons team regelden oppas, zodat hun partners ook aanwezig konden zijn om ons aan te moedigen en verder heeft iedereen in ons team binnen en buiten de vereniging een wervingsactie voor publiek gehouden.
Voor de teambuilding lekker eten met elkaar. En om 21.00 uur was het zover…. Onder swingende muziek warm lopen en inspelen, en dan spelen. Of het aan de muziek lag, of aan het lekkere eten we weten het niet, maar we hebben super gespeeld, voor een tribune vol enthousiast publiek. Helaas niet met 4-0 gewonnen, maar toch 4 punten weggehaald. We voelden ons kampioenen, al waren we dan nog niet (helemaal). Super bedankt voor alle aanmoedigingen!
De vijfde set in de kantine was helemaal gezellig. De meeste ‘fans’ bleven hangen en met een grote groep hebben we het naderende kampioenschap ook in de kroeg gevierd.
En ja, dan kom je bij maandag 31 maart…. Tegen Afas-Leos moesten 2 punten gehaald worden om het kampioenschap binnen te halen. Dit was wel haalbaar, maar blijkbaar waren we zenuwachtig. Ook hielp de warme sporthal en de stroeve vloer niet mee. We verloren de eerste set met 26-24. Maar toen gingen de remmen ook los. De tweede en derde set werden makkelijk gewonnen en het kampioenschap werd gevierd….YES!!!
Groot was de verrassing van Leos. Voor iedere speelster een rode roos, om ons te feliciteren met het kampioenschap. Super leuk en super sportief! Hoe aardig we dit ook vonden, we hebben natuurlijk wel de vierde set gewonnen.
Rest ons de laatste thuiswedstrijd volgende week vrijdag 11 april. Dan gaan we helemaal uit ons bol. Jullie zijn allemaal welkom om na de wedstrijd een biertje te drinken.“SponsorKliks,

Vrienden van Gemini-S

 • Emy en Huib Coppens
 • Marianne Groeneveld
 • Art van Iperen
 • Kafka
 • Jenny
 • Opa van Anne
 • Anne
 • Lynne & Mike
 • Ben en Margriet Hiemstra
 • Familie Macaco
 • Els en Wijbe
 • Elko's opa
 • Gargamel
 • Ingrid
 • Paul en Jeanette
 • Walter & Maria
 • Willeke, scheids dames 4
Ook Vriend van Gemini-S worden?
Ook Sponsor worden?