Grote Clubactie

Gepost op donderdag 12 september 2013 door Kim Vergers

Beste Spelers en Speelsters, ouders/verzorgers,

Op zaterdag 14 september start weer De Grote Clubactie.

De Grote Clubactie helpt verenigingen en instellingen in heel Nederland hun doelen te
verwezenlijken door middel van een jaarlijkse loterij. Ook Gemini-S doet als vereniging mee aan De Grote Clubactie. Wij doen mee, omdat het een goede en gemakkelijke inkomstenbron is voor onze vereniging. In een periode van teruglopende sponsorgelden is dit een kans om extra inkomsten te genereren. Met deze inkomsten kunnen we nieuwe materialen aanschaffen en leuke evenementen organiseren voor de leden. Dit is ons doel voor dit jaar!

Door o.a. activiteiten te organiseren willen we zorgen voor een groepsbinding binnen de jeugdgroep van de vereniging en dat ieder het een plezier vindt om lid van onze vereniging te zijn.

Het zijn de jeugdleden die ervoor zorgen dat De Grote Clubactie ieder jaar een succes wordt en daar zijn we ze heel dankbaar voor.

Als club proberen we zoveel mogelijk de lotenverkoop te stimuleren. Zo zullen we ook weer dit jaar de beste lotenverkoper(s) belonen met een leuke prijs! Een lot kost €3,- waarvan 80% (€2,40 per lot) van deze opbrengst naar onze club gaat!

Door loten te kopen van onze spelers maakt u ook kans op fantastische prijzen! Wilt u weten welke fantastische prijzen u kunt winnen? Kijk dan op de volgende site: https://clubactie.nl/prijzen

Het bedrag van het aantal gekochte loten wordt in oktober of november via een eenmalige machtiging afgeschreven. Uw lotnummer vindt u terug op uw bankafschrift. De trekking is op donderdag 28 november 2013.

Wij wensen onze spelers en speelsters heel veel succes met de verkoop van de loten!

De Jeugdcommissie


begeleidende_brief_voor_lotenverkopers.docx


“SponsorKliks,

Vrienden van Gemini-S

 • Ingrid
 • Familie Macaco
 • Willeke, scheids dames 4
 • Kafka
 • Opa van Anne
 • Gargamel
 • Marianne Groeneveld
 • Els en Wijbe
 • Emy en Huib Coppens
 • Paul en Jeanette
 • Elko's opa
 • Anne
 • Lynne & Mike
 • Ben en Margriet Hiemstra
 • Jenny
 • Art van Iperen
 • Walter & Maria
Ook Vriend van Gemini-S worden?
Ook Sponsor worden?