Kerstvolleybaltoernooi 2013

Gepost op donderdag 02 januari 2014 door Wijbe Koster

De afgelopen 3 dagen waren er twee herenteams van Gemini-S weer actief op het driedaagse Kerst Volleybal Toernooi in Assen. In het Gemini-S 1 team dat uitkwam in Hoger I speelden Bas en Tom Markus, Hidde Uittenbosch, Martijn Klaver, Joey Zanoli, Koen van der Kroon, Victor van der Kruis en Max Coenen. Het Gemini-S 2 team dat uitkwam in Hoger II bestond uit Vincent Karsemeijer, Stefan ten Voorde,Michael Woud, Thomas Botje, Frank van Zelderen, Alexander Kraan en Jon Muller. De geblesseerde Olivier van der Kruis ( rechterhand in het gips )ging wel mee.
De meeste deelnemers reisden tweede kerstdag `s avonds al af naar Assen waar het in “Het Salland” vanaf 22.00 uur gezellig toeven was. Ware en onware verhalen van nu en heel vroeger kwamen boven tafel, er werd driftig gespeculeerd op toekomstige resultaten, en er werd zo nu en dan een bekertje “B” gedronken….. 03.00 uur taaiden we af naar lokaal 103 – alleen voor Gemini-S 1 en 2 –.
Poule Hoger I :Civitavecchia Volley (It), Donitas 1, Sliedrecht Sport 1,Next volley Dordrecht 1, Sliedrecht Sport 2, Rivo Rijssen 1, Zaanstad 1,Olhaco 1 en Gemini-S 1.
Poule B Hoger II : Sudosa Desto 1, Sao Paolo du Baretz (It), NVC (Nieuwegein), VC Shot, VC Ledub, Olhaco 2, Lycurgus 1 en Gemini-S 2.
Ons team 1 ging spelen in De Spreng en ging meteen kopje onder tegen Donitas 1. Maar daarna herstelden zij zich en wonnen twee keer en speelden twee keer gelijk. Zelf zag ik het mooie duel tegen de Olhaco combinatie. Vermeldenswaard is de geel / rode kaart van Max ….Hij was terecht ontevreden over de beslissingen van de scheidsrechter en zei dit tegen zijn medespelers. De scheids hoorde dit echter ook: gevolg rood / geel, het verwijderen van de speelvloer en de volgende wedstrijd geschorst. De wedstrijdleiding was het echter wel met Max eens en onderhield de scheids hierover. Hun eerste 5 wedstrijden zaten er toen op met best een goed resultaat. Het team 2 ging naar de Marsdijkhal en wonnen deze dag al hun wedstrijden! Michael kreeg echter heel veel last van zijn rug en speelde na één wedstrijd niet verder. Jammer voor Mi , maar het team improviseerde heel goed op de ontstane moeilijkheid en bleef winnen. De avond werd na een laat gezellig eten bij de Italiaan voortgezet samen met team 1 en alle andere volleyballers in de aula van Het Salland. Hoe laat het uiteindelijk werd weet ik niet meer, maar om drie of vier uur was iedereen weer in zijn slaapzak. En dan hoor je ook echt niets meer ……
Omdat Mi bij team 2 niet verder kon spelen, ging Max ( hij was immers voor een wedstrijd geschorst) de volgende dag maar meespelen bij team 2. Dit team moest net als team 1 de eerste wedstrijd spelen tegen een Italiaanse team. Onze beide teams verloren deze wedstrijden. Team 2 was nog vlakbij een gelijkspel, maar het werd helaas toch een nipt verlies. De andere wedstrijden werden allemaal soms wat moeizaam door beide Gemini-S teams gewonnen. Het resultaat na het spelen van alle poule wedstrijden was dat team 1 vierde werd en team 2 tweede met slechts eenmaal verlies tegen de Italianen. Dat zijn mooie resultaten.
De kruisfinale van team 2 tegen Devolco ging echter verloren. Te grote overmacht aan aanvallend geweld bij de tegenstanders. Bij deze kruisfinales was bij iedereen grote verbazing over het onsportieve gedrag van Zaanstad H 1 en Taurus D 1 voor het niet willen spelen van deze kruisfinales. En helaas door miscommunicatie ontging ons team 1 daardoor de kruisfinale.
Het feesten was na deze kruisfinales echter nog niet afgelopen. Alleen voor de deelnemers aan dit evenement was er eerst feest in Het Salland en vanaf 12.00 uur in het centrum van Assen. Het was voor Gemini-S wederom een KVT met twee goed spelende en met elkaar optrekkende teams. En dat biedt perspectief !!“SponsorKliks,

Vrienden van Gemini-S

 • Walter & Maria
 • Willeke, scheids dames 4
 • Jenny
 • Ingrid
 • Emy en Huib Coppens
 • Anne
 • Paul en Jeanette
 • Art van Iperen
 • Familie Macaco
 • Kafka
 • Opa van Anne
 • Marianne Groeneveld
 • Els en Wijbe
 • Elko's opa
 • Gargamel
 • Ben en Margriet Hiemstra
 • Lynne & Mike
Ook Vriend van Gemini-S worden?
Ook Sponsor worden?